
Ja, danes je res tako mračen deževen dan, ampak po drugi strani idealen za pisanje pesmi.
Odličen senrju!
Lep pozdrav, Dejan
Izvrsno, Ivane! I moja, i moja sjećanja u mračnoj sobi.
Jesen stiže u ritmu bluesa
ovila je Sljeme u sive boje
u taktu kiše zvuci se roje
diraju me poput mora suza.
Lp, Katica
Dejane i Katice, hvala na lijepim komentarima!
Ivan
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Ivan Gaćina
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!