
v meni je praznina
tista brezmmejna globina
ki zaboli
ker ni odmeva ne zveni
samo tišči
se včasih zgodi
takrat beseda onemi
pesem spi
ne razvaja
se ne predaja
rabi predah
nov zamah
da prežene zadah
da očistim prah
z odnosov ki jih več ni
a jih še ne morem odvreči v smeti
še vedno ne morem iztrgat vezi
ki so v meni ostale
moj svet so zamajale
takrat se vase zaprem
za trenutek umrem
srce prezračim
se preoblačim
iz strahu v pogum
in žalosti v razum
in na koncu v srečo
najdem jo na dnu čuječo
Nada, res je, se ga skušam tudi sama držat,
Hvala, da me spremljaš.
Lep dan ti želim.
Lp. Olga
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: olgasem
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!