
nikakor ne pridemo do te zavesti. zmeraj izhajamo iz parcialnega, nacije, itd, in koristoljubje prevlada.
če bi res bili človeštvo, kakšna korist bi bila v tem, da jaz imam nekaj in drugi ne.
ko bo človek človeku smoter in ne zgolj sredstvo, bo game over, oz. se življenje šele prične.
LOVER
lp
Čestitke h kratkici, ki s tako malo besedami pove veliko ...
lp, Ana
in bogve koliko časa nam bo potem še ostalo.
Hvala, miko!
Lp, Drago
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: DragoM
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!