
Za uspeh je treba trdo delati,
nikoli ni podarjen,niti od Boga poslan,
naj je ta še tako krasan.
Ko človek uspe ljudje vidijo uspeh,
ne vidijo hoje preko trnja,
po skalnatih poteh
ne solz, noči brez spanca,
bolečine,
ki velikokrat jo spremlja okolice ignoranca
ne nekajletnega garanja,
prebedenih noči odpovedovanja.
Srečo imaš ti poreko,
a ne vedo,
da je v življenju tako,
da zaradi udobja se mnogi sreči odreko.
Da denar ni vse mnogi poreko,
pri tem pa pozabl,
da prežene večino skrbi,
ki jih,
če bi ga imeli,
bilo ne bi.
Mnogi tudi ne vedo ,
da denar ni zagotovilo za uspeh,
samo denar sreče ne zagotovi,
da sloni,
na zdravju,družini, denarju, prijateljih,
ampak če denarja ni,
dragi prijatellj hitro se izgubi.
Tisti,ki pravite,da denar vse ni,
povejte kako v današnjem svetu,
brez njega se preživi?
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a: Miša Topolovec
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!