
Pravljico ustvarjamo sami..
sami določamo kam bomo šli ,
sami odločamo med tisočerimi potmi.
V vsaki pravljici so vzponi in padci
razburkano morje s tisoč čermi,
in zopet se odločamo mi,
ali bomo ladjo krpali,
sami in brez pomoči ,
ali se prijeli za roko ,ki pozna poti..
Življenje je pravljica s solzami in smehom,
mnogokrat naredimo napako sami,
ko pozabimo ,da vrtnice trn vbod boli.
Naj je še tako dehteča in krasna
vrtnica vsaka tnje ima.
Takšna je ta pravljica,
zmeraj več obrazov ima..
in naslov Življenje si je nadela.
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a: Miša Topolovec
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!