Gravitacija

Res me zanima,

kje bi si ljudje predstavljali Boga,

če ne bi bilo gravitacije?

Bi brez gravitacije

sploh

človek bil človek?

Ali bi zatorej

joški in jajca ne viseli,

raje lebdeli?

In zares me zanima,

zakaj gravitacija ne pade?

Zakaj se ne potegne vase

kot moje srce danes?

Nikolaj Niki

miko

Poslano:
11. 11. 2023 ob 04:46

misliš implozija srca?

lp

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Nikolaj Niki
Napisal/a: Nikolaj Niki

Pesmi

  • 10. 11. 2023 ob 19:55
  • Prebrano 300 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 63.41

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!