prazen paviljon

težek je

premočen

popotnikov plašč

 

kot vojaški

in ni peres

perjanice

 

vrlih alpincev

kot spužva napita

mokra nedelja

 

danes godba odpade

miko

Milena

Poslano:
07. 11. 2023 ob 08:20

Tudi težek plašč bo postal lahek in posušen, perjanice pa bodo sijale v vetru in na soncu

vrlih alpinistov, ko se bo sončen dan prevesil v temo in zbudila nas bo jutranja godba

tudi srce se bo smejalo....

Lp

MILENA

Zastavica

miko

Poslano:
07. 11. 2023 ob 10:49

tudi sam mislim, da bodo nekoč vse bolečine pozabljene, ne vem pa sam kje in kako.

ker vse to je že tukaj kot možnost, le da nikomur ni do tega. vsak bi po svoji predstavi in po svojem kopitu, ne glede na to kam to vodi.

ampak, sva vsaj dva drimerja.

lp, m

Zastavica

RAjko      Jerama

Poslano:
07. 11. 2023 ob 12:19

TRIJE SMO

ker je vse le (virtualna) projekcija uma v nekakšen izmišljeni hologram pojavnosti,
zakaj za vraga potem napačna izbira?
ker nas sto/uro šopajo z napačnimi informacijami

vsaj z meditacijo se človek začasno odklopi od norije
in priklopi na Izvor
Bog nam je to možnost k sreči pustil odprto. HVALAbogu !

Lepo bodite

Zastavica

miko

Poslano:
07. 11. 2023 ob 17:42

lipi moj, this shit is real.

lp

(verjemi mi, da se mi gate pajtlajo, ker to dojemam sam.)

Zastavica

miko

Poslano:
07. 11. 2023 ob 17:57

ps. ne reci, nisi sam. ti si sam. pozabi vse, krišne vede, jezuse, itn, etc. in si zbujen. kaj slišiš. ptice ali sirene, ki nenehno krožijo.

to ni priročnost, na katero je opozoril angri.

država je resnična pošast, ki, recimo na kitajskem, kar v avtodomu, brez vprašanja odvzame organe, pravkar evtanaziranemu kaznjencu.

videl sem, po tv, kako termiti grizejo bušmana po nogah, medtem, ko jih on s paličico lovi in smuka z nje kot kakšen šimpanz.

v življenju nikdar ne bi spregovoril o bogu, ker nikdar tega nikomur ni naročil.

pa sem kot ti, vržen v ta svet in v njem samo stanujem, čeprav nimam nič z njim.

lp

Zastavica

Svit

Poslano:
07. 11. 2023 ob 18:18

Svet išče svetišče, ki ga imam in nosim v sebi. Toda dokler je iskano smetišče ali odlagališče krame katero hranim ker se mi zdi da jo bom nekoč še rabil, to stanje ali prostor ne prepoznam. Blagor vsakemu, ki se mu utrne in neha iskati, plezati ali bloditi naokrog ker je zakladnica IN. Sliši se že izlizano, vendar ni tako enostavno, se je treba pošteno truditi, vem iz svoje izkušnje, da je "prazen paviljon" na razpolago... 

Zastavica

miko

Poslano:
08. 11. 2023 ob 05:28

nekaj je, kar skozi življenje, mogoče, samo dobi ime, ostaja pa ves čas isto. bi se strinjal s tabo. izreki so lepi za premišljanje, ampak človek potrebuje to iz prve roke. 

hvala, Svit,

za odgovor,

lp

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

miko
Napisal/a: miko

Pesmi

  • 07. 11. 2023 ob 01:41
  • Prebrano 319 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 105.64

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!