
težek je
premočen
popotnikov plašč
kot vojaški
in ni peres
perjanice
vrlih alpincev
kot spužva napita
mokra nedelja
danes godba odpade
Tudi težek plašč bo postal lahek in posušen, perjanice pa bodo sijale v vetru in na soncu
vrlih alpinistov, ko se bo sončen dan prevesil v temo in zbudila nas bo jutranja godba
tudi srce se bo smejalo....
Lp
MILENA
tudi sam mislim, da bodo nekoč vse bolečine pozabljene, ne vem pa sam kje in kako.
ker vse to je že tukaj kot možnost, le da nikomur ni do tega. vsak bi po svoji predstavi in po svojem kopitu, ne glede na to kam to vodi.
ampak, sva vsaj dva drimerja.
lp, m
TRIJE SMO
ker je vse le (virtualna) projekcija uma v nekakšen izmišljeni hologram pojavnosti,
zakaj za vraga potem napačna izbira?
ker nas sto/uro šopajo z napačnimi informacijami
vsaj z meditacijo se človek začasno odklopi od norije
in priklopi na Izvor
Bog nam je to možnost k sreči pustil odprto. HVALAbogu !
Lepo bodite
lipi moj, this shit is real.
lp
(verjemi mi, da se mi gate pajtlajo, ker to dojemam sam.)
ps. ne reci, nisi sam. ti si sam. pozabi vse, krišne vede, jezuse, itn, etc. in si zbujen. kaj slišiš. ptice ali sirene, ki nenehno krožijo.
to ni priročnost, na katero je opozoril angri.
država je resnična pošast, ki, recimo na kitajskem, kar v avtodomu, brez vprašanja odvzame organe, pravkar evtanaziranemu kaznjencu.
videl sem, po tv, kako termiti grizejo bušmana po nogah, medtem, ko jih on s paličico lovi in smuka z nje kot kakšen šimpanz.
v življenju nikdar ne bi spregovoril o bogu, ker nikdar tega nikomur ni naročil.
pa sem kot ti, vržen v ta svet in v njem samo stanujem, čeprav nimam nič z njim.
lp
Svet išče svetišče, ki ga imam in nosim v sebi. Toda dokler je iskano smetišče ali odlagališče krame katero hranim ker se mi zdi da jo bom nekoč še rabil, to stanje ali prostor ne prepoznam. Blagor vsakemu, ki se mu utrne in neha iskati, plezati ali bloditi naokrog ker je zakladnica IN. Sliši se že izlizano, vendar ni tako enostavno, se je treba pošteno truditi, vem iz svoje izkušnje, da je "prazen paviljon" na razpolago...
nekaj je, kar skozi življenje, mogoče, samo dobi ime, ostaja pa ves čas isto. bi se strinjal s tabo. izreki so lepi za premišljanje, ampak človek potrebuje to iz prve roke.
hvala, Svit,
za odgovor,
lp
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: miko
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!