
zelo lepa slika, senyju verjetno ni, ker ni humoren, vsaj tako sem razumela, da naj bi bil, a morda je :)
lp
pi
Mogoče priletno - zaradi zlogov?
Sicer mi je pa všeč, naj bo kar haiku.
Lp,
Marija
Irena, hvala za odziv. Bo najbrž res tako.
Lp, B.
Marija, res je. Haiku sem napisal še takrat, ko še nisem vedel, da predlogi niso zlogi in sem črko "s" štel kot zlog. No, sedaj to že nekaj časa vem. Mi je všeč dober nasvet, da se uporabi besedo "priletno", namesto besede "staro". (Pa še bolj spoštljivo je.) Jo bom verjetno kar zamenjal.
Lp, Bojan
Naj ostane haiku; domiseln in lep je.
LP,
lidija
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Bojan Foršček
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!