
skozi veličastne kaskade njegovih barv,
med klepetanjem krošenj,
ko se odlaga čas.
Dovolj je, da prečiš pokrajino svojih čustev,
da se zaveš miline
zamolčanja,
ko se vračaš v čas.
Vinotok v listopad. Lepo izpovedano,
čestitke.
Lidija, ta oktober sem pospremila s teboj in s tvojo lepo pesmijo; hvala, ker jo deliš z nami; mene je nagovorila;)))
Lep pozdrav,
Breda
Čestitke k pesemski upodobitvi časa: ki se odlaga, ki se vrača ...
lp, Ana
Čestitke k črticam, za to lepo pesem, Li!
Bodi dobro,
Marija
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: li
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!