
Kako gre že tista:
O Bog, odpusti jim, saj ne vedo, kaj delajo!
Kjer se imajo vsi, vsepovsod za poznavalce in strokovnjake, se pri nas že nekaj let dogaja, da so ti, ljubitelji narave, nekaj let po mestih in naseljih drevje obglavjevali, ko pa so jim končno to onemogočili, ga pa sekajo.
No, glej kakšno reakcijo lahko sproži en haiku.
Dober!
Lp, Marija
Muri, tvoj haiku je čudovito zamišljen in viden. Če ne zameriš, sem se malo poigrala, ne jemlji to kot suho zlato, tudi jaz se šele učim sestavljanja slike haikuja. Vse dobro! Majda
Jek žage v parku.
Na tleh ležijo križi
iz mrtvih dreves
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Maček Muri
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!