
ko je tako zalivala rože
je nehote živela v njih
potem je smrt vzela vse
kar me je ostalo
ptice v očeh
deževja drobna
in kar ne more več umreti
zdaj zalivam iste rože
spreminjam se
in padam
cvetovi le mi govorijo
uteho živordečo
in tiste bele orhideje
za koga
kdo zdaj ve
poročna so obleka
Pesem se me je dotaknila, me pa zanima, zakaj si postavljal naslonske glagole za polnopomenskimi - zdi se mi, da bi bila še boljša, če bi uporabil naravni vrstni red besed (saj ne loviš rime),
lp, Ana
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: miko
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!