
Bila sem deklica
sredi rjastega mesta.
Nosila sem bel plašček
in dve debeli kiti rjavih las.
Bila sem angel z neba.
Danes nihče več ne vidi angela,
skritega v mojih očeh.
Rja je prekrila moj jaz.
Hvala za pesem. Tako zelo lepa in za mnoge resnična.
Jaz čutim angela v njej. Sveti naprej, Ana.
LpM
Čestitke k pesmi, ki s premikanjem rje nakazuje veliko vmesnega dogajanja ...
lp, Ana
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: Ana Job
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!