NOČ

NOČ

Kako te imam rad, več in še več kot bi rad.
Vzamem tvoj izdih kot zrak, ki napolni praznine v moj hrabrosti.
Rad bi postal samo del nečesa, le glas v tvojih ušesih.
Vzemi moj dan in daj mi noč zaspano v duši, da zaspim na tvoji dlani.

faeq

pi - irena p.

Poslano:
06. 07. 2023 ob 10:17
Spremenjeno:
06. 07. 2023 ob 15:56

NOČ

Kako te imam rad, več in še več kot bi rad.
Vzamem tvoj izdih kot zrak, ki napolni praznine v moji hrabrosti.
Rad bi postal samo del nečesa, le glas v tvojih ušesih.
Vzemi moj dan in daj mi noč zaspano v duši, da zaspim na tvoji dlani.


Mogoče tako?


lp

pi

Zastavica

Faek Al Khatib

Poslano:
06. 07. 2023 ob 11:17

Hvala,  se strinjam s tabo.

Lp

Faeq

Zastavica

Faek Al Khatib

Poslano:
06. 07. 2023 ob 13:49

Hvala Irena , sem popravil pesem.

Lp

Faeq

Zastavica

Nada

Poslano:
06. 07. 2023 ob 13:56

Pesem (s popravki) je res lepa!

Zastavica

Faek Al Khatib

Poslano:
06. 07. 2023 ob 15:21

Hala Nada.

Lp

Faeq

Zastavica

pi - irena p.

Poslano:
06. 07. 2023 ob 16:04

Zadnji verz mi nekako ne sede ... bi kaj spremenil?

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

faeq
Napisal/a: faeq

Pesmi

  • 06. 07. 2023 ob 06:19
  • Prebrano 286 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 71.7

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!