
NOČ
Kako te imam rad, več in še več kot bi rad.
Vzamem tvoj izdih kot zrak, ki napolni praznine v moj hrabrosti.
Rad bi postal samo del nečesa, le glas v tvojih ušesih.
Vzemi moj dan in daj mi noč zaspano v duši, da zaspim na tvoji dlani.
NOČ
Kako te imam rad, več in še več kot bi rad.
Vzamem tvoj izdih kot zrak, ki napolni praznine v moji hrabrosti.
Rad bi postal samo del nečesa, le glas v tvojih ušesih.
Vzemi moj dan in daj mi noč zaspano v duši, da zaspim na tvoji dlani.
Mogoče tako?
lp
pi
Hvala Irena , sem popravil pesem.
Lp
Faeq
Zadnji verz mi nekako ne sede ... bi kaj spremenil?
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: faeq
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!