
Sem žarek, skozi listje rišem prosojne sence.
Sem veter, ustvarjam plesne figure neba.
Sem gozdna vila, stopam skozi čarovnijo svetlobe in senc.
Sem zemlja, hranim korenine.
Sem vesolje, ohranjam ravnovesje.
Sem človek, se (pre)počasi učim.
Sem ženska, rojevam.
Sem otrok, potrebujem.
Sem srna, se pasem.
Sem volk, plenim.
Sem mravlja, sodelujem.
Sem bilka, iščem zavetje.
Sem voda, se obnavljam.
Sem atom, se delim.
Sem košček sestavljanke življenja.
Sem ljubezen v duši.
Sem pesem v občutku.
Sem sozvočje energij.
Lepo, Olga,
Sem veter, ustvarjam plesne figure neba.
Sem gozdna vila, stopam skozi čarovnijo svetlobe in senc.
Sem srna, se pasem.
še jaz malo dodam v tvojem imenu
Sem pesem na popotovanju
sem pozdrav dneva za vse vas R.
Kar daj, dodaj, nič ne vprašaj,
saj to nepotreben bi bil zapetljaj
v zavesti dveh ljudi.
pozdrav, Olga. lepo pesem si nam podala. vse to je človek in za vsem je srce. ni lahko biti človek in hkrati najbolj preprosta stvar.
ozkogrudnost, nadutost in nešteto stvari je ovira, da bi rasli v človeštvo.
vse to s svojim načinom izraza presegaš in pošiljam ti nasmeh v govorici vseh ljudi.
lp, m
Ooo, hvala, Rajko in miko
Kako lepo pobožajo besede v dušo, ki presega samega človeka.
Lp. Olga
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: olgasem
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!