
Mlad si, Imaš več skrbi.
Star si ti je vseeno za vse.
Vojne si preživel, dom ne boš več imel.
Postaneš sam nomad, čakaš z svojo voljo pomlad.
Ko svet se ozeleni, veš sam, da suša premagal si.
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: faeq
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!