Ko bedim

Slaba noč se obeta

da pozabim doživeti dan

jutri bom drugi jaz  

pod skorjo svojih sanj

ki mi podarjajo moker spomin

nekega obdobja ko sem bil ptica

ki je obletavala tvoje telo

 

razburkane misli me božajo

ko sanje molčijo    

da v trenutku razprem osamele veje

in se dvignem med tvoje prsi

preden se izgubiš

ker slaba noč se obeta

ki si pohlepno prilašča tebe

 

te osvaja v krošnjah divjega drevesa

kjer se v prihajajoči temi

rojevajo tvoji popki

a meni misli obmirujejo na molčeči blazini

polni brezčasnega vonja po tebi.

Suzana Kavka

Komentiranje je zaprto!

Suzana Kavka
Napisal/a: Suzana Kavka

Pesmi

  • 31. 03. 2023 ob 09:13
  • Prebrano 204 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 28.5

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!