
zdaj nimaš potrpljenja
da bi me slišal
zato pošiljam ti deževja
teh neslišnih solz
Mogoče jih ne razume in ne sliši teh nevidnih solz, a do srca sigurno pridejo slej ko prej...
sol, Svit. glave so sprte, kako boš razdvojil dva besneča bika. modrost, dobrota, samo še prilagamo polena na ogenj.
lp, m
"besneča bika" me spomnita na bika-baletnika toreadorja, ki se z bikom nonšalantno poigrava, ko mu med "plesom" zabode nekaj ostril v telo in se ta naposled zgrudi... mojster klanja se klanja navdušenemu občinstvu..."dve glavi:" sprijena pamet in sirota dobrota pa areno spravita v delirij....
kot snežinke
pajčolan strganega spomina
zaseda nebo, tla, stisne se v snežaka.
včasih je težko odpreti vrata.
in moja hiša okna ima, morju ni podobna solza,
vsaka
sproti
odteka
dober človek si, Svit. torej bi bilo vprašanje, kako molčati, da te bodo tvoji slišali. malokdo to zna in to še vedno ni v moji domeni. torej bi moral začepit. ker vsi se trudimo, da bi si povečali razumevanje.
potrebujem pomoč kot vsako bitje na svetu. pomahaj še kdaj.
lp, m
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: miko
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!