Ne žalujem več

Kako naj te vidim zgolj kot utrinek, 
ki mi je prestregel pot, 
ko pa življenje štejem šele,
odkar te poznam?

Kaj sploh lahko še ostane od tega,
kar je bilo prej,
ko pa je s srečanjem vse,
kar sem bila, 
postalo najino?

Kdo sem brez tebe?
In kdo si ti?
Kdo naj boš,
da ne greš?

Sem ptica,
katero moral si spustiti.
Drevo si, na katerem obsedim.
In kar naenkrat
ne žalujem več.

CountryRose

Komentiranje je zaprto!

CountryRose
Napisal/a: CountryRose

Pesmi

  • 20. 12. 2022 ob 15:24
  • Prebrano 293 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 90.6

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!