
Kal = kotanja z vodo, mlaka, kaluža, lokev,
Na našem koncu je Kal na Kanalom...sicer pa je regljanje žab posebej zanimivo...
Zvezd, seveda!
Včasih je škrat preveč lačen, posebej dopoldan (*_*)
Hvala Irena, lep dan ti želim,
Marija
hvala za dgovor, sem predvidevala, da je škrat, a včasih pa česa ne razumem, zato raje vprašam :)
lepo nedeljo tudi tebi
Osebujan izbor ''glavne zvijezde'', draga Marija. Mi se dopada
Laku noć,
Katica
Čestitke tudi z moje strani,
lp, Ana
Hvala, Ana!
Prijeten, ne prevroč dan ti želim!
Marija
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: triglav
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!