XVII.

Nocoj prišel bom spat v tvoje gnezdo,

da bi zaplesal zadnji ples nocoj,

kot na nebu zvezda ljubi zvezdo,

rad bi še zadnjič ljubil se s teboj

in mesec bi božal najino telo,

za naju bi upal in upalo bi nebo.

 

Strah v tebi počiva v duši moji,

miru ne najde, tava naokoli,

ko upanje drži v roki svoji,

z zvezdami v očeh za naju moli,

da midva skupaj enkrat še zaspiva

in skupaj se še enkrat prebudiva.

 

 

VonMann

Komentiranje je zaprto!

VonMann
Napisal/a: VonMann

Pesmi

  • 25. 05. 2022 ob 09:12
  • Prebrano 305 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 51.04

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!