
Nocoj prišel bom spat v tvoje gnezdo,
da bi zaplesal zadnji ples nocoj,
kot na nebu zvezda ljubi zvezdo,
rad bi še zadnjič ljubil se s teboj
in mesec bi božal najino telo,
za naju bi upal in upalo bi nebo.
Strah v tebi počiva v duši moji,
miru ne najde, tava naokoli,
ko upanje drži v roki svoji,
z zvezdami v očeh za naju moli,
da midva skupaj enkrat še zaspiva
in skupaj se še enkrat prebudiva.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: VonMann
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!