
... slika, ki jo vidim, kot da bi bila s teboj na sprehodu, draga Marija; všeč, zelooo;)))
LpB
Pun pogodak, draga Marija. Zorno si nam prenijela taj trenutak.
Ugodnu večer ti želim,
Katica
Divna slika - obojena pravim rečima!
Krasno, Poetesa Marija! :-) In tam se umiva ta čudoviti pomladni obrazek ...
Z lepim pozdravom,
Sašo
Pozdravljen, Sašo,
hvala za dotik.
Bodi lepo, Marija
Najlepše so prve, pomladanske (*_*)
Bodi lepo, Marija
Čestitke tudi z moje strani,
lp, Ana
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: triglav
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!