
V nekaterih srcih je toliko ledu,
da se vrača zima. Da se napajajo
mrzli vetrovi. Da bi padal sneg,
če ne bi bila povsem izsušena,
brez krvi in brez vsakršne naklonjenosti,
brez toplote in brez možnosti, da bi se vsaj
led stopil v vodo, da bi veter napihal vsaj
snežinke. Na nemo, razbolelo pokrajino.
Nasmehnila sem se, ko sem po lirični pesmi naletela na zgornjo fotografijo ...
čestitke,
lp, Ana
Veseli me, če si se nasmehnila. Vsak nasmeh šteje!
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Mirjam Dular
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!