
V isti rog pihajo. Čakajo, da mine.
Pravijo, da ne morejo ničesar narediti,
zato v bojazni, da bi lahko bilo še slabše,
raje podpirajo slabo.
Od kod so tiste pripovedke o glodalcih,
ki zapustijo potapljajočo se ladjo,
ko začne voda vdirati z vseh koncev,
iz katerega filma, jih je mar kdo videl?
Ni. Po liniji najmanjšega odpora.
Kar ni potrebno,
bo prenehalo samo od sebe.
Igrati do zadnje minute, do takrat, ko vseh rešilnih čolnov zmanjka ...
Čestitke!
H
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Mirjam Dular
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!