Dnevi
Ura dela tika,
čas pa kar beži,
in se noče, noče, noče,
sploh ustaviti.
Dan je hitro naokoli,
in je spet temno,
potem pa kar iz okna,
snežinke gledati je lepo.
Ponoči spim,
in se v temi ne zbudim,
a ko pa sonce pride,
oče s postelje odide.
Urska


Napisal/a: Urska
Pesmi
- 31. 07. 2009 ob 10:55
- Prebrano 1369 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 267
