Še cvetijo zmrzali

V sadovnjaku cvetočih besed - 

na beli preprogi,

tam

pod krošnjami grudna

zorijo nemiri v odsevkih stališč.

Jernej Jager

damjana

Poslano:
15. 12. 2021 ob 16:14

Zorijo nemiri ...

Zastavica

Jernej Jager

Poslano:
15. 12. 2021 ob 18:02

Damjana... Ja in to kljub temu, da smo že kar konkretno zakorakali v pogovorno "veseli mesec". Se sprašujem kaj je tako veselega v tem obdobju, ki nas obdaja? Gre za trezen razmislek, ki postavi vprašanja ; kdaj, zakaj in  kako smo kot skupnost izgubili nit? Nit do drug drugega!  Upam, da bodo po novem letu nemiri pozebli - želim si, da bi - bi že bil čas. Hvala na odzivu! Lep večer  želim (in) brez nemirov.  

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Jernej Jager
Napisal/a: Jernej Jager

Pesmi

  • 13. 12. 2021 ob 17:50
  • Prebrano 432 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 75.42

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!