
V sadovnjaku cvetočih besed -
na beli preprogi,
tam
pod krošnjami grudna
zorijo nemiri v odsevkih stališč.
Damjana... Ja in to kljub temu, da smo že kar konkretno zakorakali v pogovorno "veseli mesec". Se sprašujem kaj je tako veselega v tem obdobju, ki nas obdaja? Gre za trezen razmislek, ki postavi vprašanja ; kdaj, zakaj in kako smo kot skupnost izgubili nit? Nit do drug drugega! Upam, da bodo po novem letu nemiri pozebli - želim si, da bi - bi že bil čas. Hvala na odzivu! Lep večer želim (in) brez nemirov.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Jernej Jager
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!