
Bila je neka virtualna
rekreacija. Čista in sladka
atrakcija. In zdaj je tu še
preprosta reakcija.
Bilo je kot, da ura v času
ustavi se. O, dragi gospod
kako ste? Vaša ura na roki
še gre? Gospod presenetili
in očarali ste moje sne.
A nič ne recite ne. Preveč
bi bilo za moje nežno srce.
In zdaj, ko okoli malo svet
se umiri. Rečem ti.
Čudoviti ste bili. Vi tam dol
v vaši romantični idili.
Vaša pesem vedno luštna
in čutna. Bilo je v magiji
z vonjem sončnega jutra.
Z okusom ljubezni in vsega
njenega cukra.
Rečem ti.
Dokler iz vašega srca letijo
metulji. Mi sami govorijo
vaši kazalci na na uri.
Naj sledijo mi vaši lažni
profili. Nismo mi krivi.
Samo, da smo zdravi in
živi. A vse tisto kar ljubimo
jaz in ti. Naj zavedno v srcih
živi.
In, ko kazalci na uri
prekrižajo se. Samo, da živi.
Naj cveti. Naj se nikoli v
grenkobi grenkega morja
ne izgubi.
Pisal je ob oknu, ki sveti
svojo hvalnico samo otrok.
Čudoviti ste dragi gospod.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Blanka Drnovšek
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!