
v dišeči delti spominov
ogrevam tišino plamenov
hlape použitega večera
napolnjenega z vzdihi in izdihi
uležem se v objem
povabim k sebi živahno rimo
in odnese me
s frekvenco otroškega smeha
v zasanjano idilo
z ugrizom jabolka začutim
ljubezen sokov
ki se medi in dozoreva
zate, zame
da se odžejam v jesenski rosi
v dišeči delti spominov
ogrevam tišino plamenov
hlape použitega večera
napolnjenega z vzdihi in izdihi
nostalgično lepa, čestitke,
Stojan
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: levcek
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!