odpadajo, pa če nam je to všeč ali ne ...
Stojan Knez
DragoM
Poslano: 15. 10. 2021 ob 21:41
Odpadajo celo leto!
Dobra!
Lp, Drago
Všeč mi je 0
Poslano: 16. 10. 2021 ob 09:32
Drago, včasih bi bilo dobro, da ne bi odpadli, včasih pa bi prehitevalni ...
Lep dan,
Stojan
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a: Stojan Knez
Aforizmi
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!