
è solo una parola
non pronunciata
uno spazio vuoto
nel nostro viaggo
V slovenščini bi se pesem glasila:
MOLK …
je samo beseda
neizgovorjena
prazen prostor
v najinem (našem) potovanju
Pozdrav
Dimitrij
da, molk je lahko neizgovorjena beseda, če je tam misel
in kjer je misel, ki se ne izreče, je tišina, včasih in vse bolj tako prijetna - ker že veš
lp
pi
(Do)miselna kratkica, ki sproža razmišljanja (in čeprav se zdi, da smo tiho, so notranje misli glasne), čestitke,
lp, Ana
Ja, razburka notranjost ...
... in te prisili, da tiho iščeš zaključke.
Lepaaa, čestitke!
Marija
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: dimitrij
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!