Dol
Kar dol,
po pečini
se spusti,
saj ne bo bolelo.
Jaz bom prva,
pesmi bom brala,
da ti bo lažje,
lastovke so pa že šle,
dol,
na jug.
Ne, vrat ni več,
zlomila so se,
malo od preodpiranja,
malo od glivic,
od železnine.
V katero smer,
me sprašuješ.
Delno v vse,
v glavnem pa dol.
Dol.
Dol in še dol.
Še pa še.
Dol.
Na dnu
mogoče
le najdeš
tisti klobuk
iz Avstralije.
Vrni ga ji.
Mirjam Dular
Poslano:
26. 08. 2021 ob 21:13
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Mirjam Dular
Pesmi
- 26. 08. 2021 ob 21:12
- Prebrano 347 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 31.32
