
Tole igro si dobro odplesal. Res imenitno!
LpM
Jaz sem bil samo "režiser", igralca pa sta opravila vse ostalo :-)
Maki, hvala in krasen dan ti želim.
Stojan
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Stojan Knez
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!