
Morda edini tat ve
kaj je lepo
ker to je gluha noč
in ni srca do zvezd
Razpoložljiv si
kot perilo
ki se suši v mesečini
Iz Nebeškega Jeruzalema
ne padajo letaki
z navodili
z opomini
da nič od vsega ni tvoje
ker
tat ve kaj je lepo
Bližaš se
le tako da krvaviš
Prebujaš se
na vzglavniku
s krvavimi madeži
in govoriš nočni ptici
Pij!
Pogosti se ob svojem
času
Svet pa tone v krvave
zarje
prgišča
sladkovodnih biserov
Svet pa tone v krvave
zarje
prgišča
sladkovodnih biserov
miko, dobro si to prepletel.
S
Gospod prihaja kot tat v našo dobo teme, ne očitno in ne spektakularno.
Tooo!Res lepo ste razložili to kar se je dogajalo in se tudi sedaj.lp ojea ojea ojeeeeea
Izvrsna misaona pjesma! Čovjek se zamisli.
"...Iz Nebeškega Jeruzalema
ne padajo letaki
z navodili
z opomini
da nič od vsega ni tvoje..."
Lp, Katica
Cane, lepo, da ti je všeč in da trijumfiraš.
lp, m
Draga Katica, me veseli, da ti je pesem všeč. Hvala za odziv.
lp, m
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: miko
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!