
kerub
kerub moj mili
polhek zlati
daj ne bejži
vem bežiš
ka ne streš
mi strejtoga srca
kak cajt beži
da me pozdravi
To , super ta bolša.lp burek
Ja, mišljeno je tudi malo ironično, ampak lepše se bere brez te asociacije, čeprav se ji skoraj ne da izogniti. Iz nekih zaljubljenih cajtov, ko sem se hotel naučiti prekmursko..., žal ni pomagalo.
lp, m
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: miko
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!