V jeseni

Ptice zopet krožijo...
tu se zbirajo...
jeseni barve padajo...
na stezo pred menoj...

Tiho stopam skozi park...
ljudje se umikajo...
v svoja topla gnezda...
ohladil se je smeh...

vidim te...
prihajaš mi nasproti...
na mostu...
kjer se srečava...
z roko v roki odideva...

Mark Ardent

Komentiranje je zaprto!

Mark Ardent
Napisal/a: Mark Ardent

Pesmi

  • 16. 11. 2007 ob 16:05
  • Prebrano 837 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 425

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!