V jeseni
Ptice zopet krožijo...
tu se zbirajo...
jeseni barve padajo...
na stezo pred menoj...
Tiho stopam skozi park...
ljudje se umikajo...
v svoja topla gnezda...
ohladil se je smeh...
vidim te...
prihajaš mi nasproti...
na mostu...
kjer se srečava...
z roko v roki odideva...
Mark Ardent

Napisal/a: Mark Ardent
Pesmi
- 16. 11. 2007 ob 16:05
- Prebrano 837 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 425
