
seveda ga bi ali ga
ali obvezni branje - Iluzije, Richard Bach
lp
pi
Tudi jutri bo!
Ker on je Človek :)))
Lp!
Saj smo ga, že prevečkrat, danes pa bi v drugačne namene potrebovali kar nekaj križev ...
Lp, Stojan
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: DragoM
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!