
Lepo speljana :)
upam da tudi pri meni
ni ostal samo ni
od ljubezni :)))
Ld!
Po navadi, ko "za" odpade redko ljubljenost ostane. To bi primerjal z raketo, ki ima ob izstrelitvi na boku še dva rezervoarja, ko se tudi ta dva izpraznita naj bi raketa dosegla predvideno orbito...če ne, sledi izguba orientacije in strmoglavljenje...
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: DragoM
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!