Kar vidim, videti ni,
kar slišim, si srce želi,
kar čutim, čutim zelo močno,
vrjemi mi, da mi je težko...
Želim si neverjetnosti,
poglede tvoje iz dna strasti,
objeme, ki strasti žari,
tiste ki daješ jih le ti...
Moje srce, razgnalo bo,
najino slovo je bilo zlo...
Komaj čakam na ponovni pogled,
lepši, kakor beli sneg...
Ni trenutka, ki opisal bi,
kako mene srce boli...
Ko jaz pogledam v sliko te,
moj dih nehote ustavi se...
In naj mine veliko dni,
naj čez mene preteče mnogo poti,
a jaz še vedno čakam te,
v sanjah znova vidim te...
Sedaj naj beseda besedo deli,
ali vidiš, čutiš to tudi ti?
Ko vse to pišem jaz,
mislim na tvoj vilinski obraz...
Nina