Vznak v travo

Ko ne bom več hodil
in že dolgo mešal si glave
bom še vedel, kako ti je ime ?

 

Ko zbledi spomin,
bom ob zobe in brez skomin,
moj obraz bo en sam smehljaj?

 

 


Ne bom več vedel za to ljubezen,
vznak v travo ležem.
Skozi mlade veje, v nebo se povežem,
življenje več ne reže.

 

 

 

Ko osivi blondin
in izpari roza dim, 
ostane ti le tvoje ime? 

 

Kam se ti mudi, 
komu poješ " Stand by me",
je tvoj obraz le še en smehljaj?

 


Za to ljubezen še enkrat podležeš,
vznak v travo ležeš.
Skozi mlade oči, v nebo posežeš,
življenje več ne reže,
ni poti, ki naju poveže.

 

Jazris

Ana Porenta

urednica

Poslano:
09. 01. 2021 ob 18:52

Pozdravljen, Jazris, dobrodošel na Pesem si, lepo, da si se nam pridružil. Morda bi bilo bolje, če spremniš svoje ime v samo Jazris, velja?


Lp, Ana

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Jazris
Napisal/a: Jazris

Pesmi

  • 07. 01. 2021 ob 19:02
  • Prebrano 107 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 4.44

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!