
Ko ne bom več hodil
in že dolgo mešal si glave
bom še vedel, kako ti je ime ?
Ko zbledi spomin,
bom ob zobe in brez skomin,
moj obraz bo en sam smehljaj?
Ne bom več vedel za to ljubezen,
vznak v travo ležem.
Skozi mlade veje, v nebo se povežem,
življenje več ne reže.
Ko osivi blondin
in izpari roza dim,
ostane ti le tvoje ime?
Kam se ti mudi,
komu poješ " Stand by me",
je tvoj obraz le še en smehljaj?
Za to ljubezen še enkrat podležeš,
vznak v travo ležeš.
Skozi mlade oči, v nebo posežeš,
življenje več ne reže,
ni poti, ki naju poveže.
Pozdravljen, Jazris, dobrodošel na Pesem si, lepo, da si se nam pridružil. Morda bi bilo bolje, če spremniš svoje ime v samo Jazris, velja?
Lp, Ana
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Jazris
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!