
To pa je res, ne moreš in ne zmoreš biti vsak dan ... Pomenljiva pesem, z liričnimi odtenki izpovedana maksima, Poetesa Lidija. Lepo!
Naj ti posije sonce skozi to gmoto megle,
Sašo
Dobraaa in pomenljiva ... sem jo dojela kot nekakšno repliko na Sašovo pesem
Lep dan, Marija
Zelo lepa pesem ...lp
Sašo hvala ti. Tvojega čudovito bogatega besednega zaklada ne bom nikoli imela.
Marija, mogoče sta pesmi res na prvo žogo sorodni. Obe govorita o moči izražanja. Le, da Sašova omenja življenje stiha od pomladi do zime - spet prenesen pomen, ki zaobjema življenje p.s. - a. Moja govori o zmožnosti in nezmožnosti trenutnih izražanj. Vsekakor ni odgovor na njegovo pesem, že nekaj časa se mi je vrtela v mislih.In tako hitro, takoj za Sašom, mi je ne bi uspelo objaviti. Je pa seveda zanimivo, kako podobno razmišljamo. Hvala.
Dušica hvala za odziv
Vsem prav en lep večerni pozdrav
Li
Čudovita pesem! Življenje bi bilo preveč preprosto, če bi bili vsak dan pesem.
Lep vikend želim! :)
Ananda
Ja, ne moremo biti vsak dan pesem. Hvala ti, ... povedala si, kar sem jaz zamolčala. Kar sem obšla.
Lep pozdrav
Lidija
Čestitke
Ja. Hvala Svit
lp
Link na prevod: https://www.pesem.si/a/objava/prikaz/150994/svakoga_dana_ne_mozes_biti#komentar268255
Lep pozdrav!
JUR
Jur hvala za prevod
lp, Lidija
Res, beseda je včasih preveč. Ali pa tudi premalo ... od vsega, kar je.
Čestitke,
H
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: li
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!