
jaz jo berem brez 'pesnika'
Igor, mogoče pa res. Hvala
lp, Lidija
Kako lepa primera s kitkami ... prisluhniti sebi, da bi se lahko približal ali oddaljil - čestitke,
lp, Ana
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: li
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!