
Vdihavam val melisinega čaja,
blažen vonj čelni var kali,
srkam jalovega toka nič,
tišina v omrežju plivka
kalečega miru izdih.
Nirvana po slovensko (*_*)
Lep dan, Marija
Da, da ... Svit, to, to ...
Rož'ce opoj prav fino ti st'ri,
počutek telesu jesenskem godi ... :-)
Z lepim pozdravom,
Sašo
Pozdravljen Sašo, hvala.
hehe Marija, pa zapojmo eno po slovensko...bodi dobro. Hvala.
... vdih ... meddih ... izdih ... - čajček za oddih ... Fina !
Lp, Drago
Hvala Drago
Čestitke k popoldanski modrosti,
lp, Ana
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!