
Čutil si njihovo bližino,
videl si njihove misli,
le njihovih obrazov
nisi videl .
Stal si iza njih,
stokrat, neštetokrat zadet.
Vsak tvoj kamen
je čutil bolečino.
Njihove misli, želje in upanja
v sebi skrivaš .
Povej, zakriči v svet,
ne daj, da spomini
potonejo v pozabo!
Ne daj, da njihov poslednji dah
prekrije časa mah !
A ti - ti si le nema priča .
"Potegnil" sem jo iz naftalina.
... in zavela je po svežini ... Lepo, DragoM!
S pozdravi,
Sašo
Hvala, Sašo ! Trenutno se nahajam v ustvarjalni krizi in zna biti,
da bom še kako "lansiral".
Lp, Drago
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: DragoM
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!