
Poezija koja se zasijeca u dušu i drhti sa srcem čitatelja...
lpm
Hvala od srca Mirko, na tako divnom komentaru. Vaše mišljenje i naranvno mišljenje ljudi s ovog portala mi je veoma važno. Pozdrav
Pesem, za katero se zdi, da govori izza življenja, čeprav je ravno to njena osrednja tema - čestitke,
lp, Ana
Hvala Ana P. za spodbuden komentar. Pesem govori o ljubezni, ljubezni do življenja, ljubezni do človeka, ljubezni do sebe.
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: brankicab
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!