
Ko se sprehodijo pod tabo, jih čaka svetloba besed. :)
*
Včasih arhipelag.
*
Pesem me pošilja v kotičke, kjer je včasih zelo svetlo, drugje pa le votlina, kjer šepeta neotipljivo.
Pa še ....
Lp
od še enega otoka
Irena, si brala Nihče ni otok (J. M. Simmel)? Jaz sem jo, nekoč davno. Ko sem mu še verjela ...
Celo ponovil je. Nihče ni otok. Nihče ni otok (knjiga je v dveh delih).
Lp.
Mogoče sem, pred mnogimi leti, a se ne spominjam. Zdaj mi pade na misel le - Ljubezen je le beseda. Vidiš, lahko bi mu verjela. A ne verjamem, še tliš. <3
Bolj se spominjam Ecovega romana - Otok prejšnjega dne. ;)
Potemniti zvok. ( Ne potemneti, potemnel bi sam, če pa je zraven tvoja roka, ga potemniš ...)
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Vesna Šare
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!