
ko je tišina tako glasna, pa utihnemo ...
Hvala, za podčrtanko in pa komentar ...
Lp, Drago
Nikar! Veš, da je strah znotraj votel, zunaj ga pa nič ni !
En čisto navaden bau-bau :)
lp
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: DragoM
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!