KO SO BESEDE LE PRAH NA JEZIKU

 

prelijem se v glas

da lahko zajadram v veter

da zmorem iti preko

brez vprašanj in odgovorov

da ujamem dihe žalosti

preden se zaklenejo  vame 

da kriki nemoči

ne ostajajo tam zadaj

da v glasu prebudim

vso tišino ki jo premorem

 

da vidim skozi sebe in zvezde

tisto kar je večje in neoprijemljivo

 




 




 

nada pecavar

Komentiranje je zaprto!

nada pecavar
Napisal/a: nada pecavar

Pesmi

  • 22. 04. 2020 ob 11:49
  • Prebrano 453 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 48.47

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!