
Videl sem,
le tebe moj cvet pomladi,
ki v barvah mavrice,
nosil bi tvojo ljubezen,
kot najstnik v puberteti,
čuval tvoj zaklad do srca,
nikoli spustil in le tebe ljubil.
Ljubil tvoje oči,
tvoje ustnice,
tvoje poglede,
se predal tvojemu telesu,
Najina,
Vez dveh teles,
In,
atomi tvorijo,
kemijo ljubezni,
metuljčki v meni,
a jaz sam v temni sobi,
Gledajoč slik tvojih podob,
ljubezen napisal le tebi.
Pozdravljen in dobrodošel na Pesem si, Sandi iler, lepo, da si se nam pridružil,
Ana
Hvala !
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Sandi iler
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!