
vžig
v polsnu preklet –
kimam Jimu kot mesečnik
daj še enega Walkerja!
in izmenjava vokale
iz očesnih jamic potrgava živce
da sva v črni luknji
jezdeca na nevihti
mehka parada gnusa pa id
ko se ubijeva že četrtič tisti večer
in ni konec nič bližje rojstvu
ničesar
ali kogarkoli
kvečjemu zaušnica masam
ko z dilemo med nogami
bingljajo
ali slinijo parket
me too
#metoo
Walker je premalo
za ta svet je samo še overdose.
Poskočna pesimistična pesem o člove(štv/k)u in koncu sveta ... čestitke,
Ana
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: naprimerjanez
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!