Kje mami?

Ko si iz letala stopila

te je v New Delhiju objel smog

pljuča so pogrešala naše smreke

sedaj potuješ od templja do templja

po deželi meni znani samo iz povesti

 

sinek sprašuje: "kje mami?"

premlad da bi razumel potovanja

tiho mu šepetam da si šla pa-pa

in ko minejo dnevi v tednu

se vrneš v najin objem

Maks Jamski

Ana Porenta

urednica

Poslano:
03. 03. 2020 ob 18:32

Pogrešanje veje iz pesmi, stopnjuje ga otroško vprašanje, čestitke,

lp, Ana

Zastavica

Maks Jamski

Poslano:
03. 03. 2020 ob 20:28

Hvala lepa za podčrtanko.

Tudi meni je pesem zelo všečna.

Pozdrav Maks


Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

Maks Jamski
Napisal/a: Maks Jamski

Pesmi

  • 28. 02. 2020 ob 22:06
  • Prebrano 561 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 48.3

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!