lov

blues ni nikakršen način
za dihanje.

 

je

 

pekel do množine,
spit
od

 

črvov in čarovnije.

 

in
ozko, kot
nerazumljeno z

 

zavistjo.

 

čutare pokajo, pijano
med ženskimi bedri.

 

in vprašam –

 

sem
ali

 

to je?

naprimerjanez

naprimerjanez

Poslano:
02. 01. 2020 ob 19:04

    adijo pesem.si x)

Zastavica

Svit

Poslano:
04. 01. 2020 ob 10:03

* dobro vprašanje,

čestitke. *

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

naprimerjanez
Napisal/a: naprimerjanez

Pesmi

  • 02. 01. 2020 ob 19:03
  • Prebrano 488 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 85.6

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!