
blues ni nikakršen način
za dihanje.
je
pekel do množine,
spit
od
črvov in čarovnije.
in
ozko, kot
nerazumljeno z
zavistjo.
čutare pokajo, pijano
med ženskimi bedri.
in vprašam –
sem
ali
to je?
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: naprimerjanez
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!